745x100-1479982995.jpg

bazar kancelářského nábytku
Kancelářský nábytek

Kancelářský nábytek - bazar, inzerce, inzeráty


Nabídky Poptávky Vše   Inzeráty v rubrice

bazar kancelářského nábytku

Sleva na nábytek
17. 3.
středa
Recepční pult Recepční pult

Ve firmě nabízíme k prodeji recepční pult ve velmi dobrém stavu. Pult je starý 4 roky a je téměř nepoužívaný. Původní cena: 23 000 Kč. Aktuálně prodáváme za 12 000 Kč (odvoz nezajišťujeme). Prohlédnout si jej můžete po telefonické domluvě na adrese: Brno, Smetanova ..

12.000,-
Brno
19.11.
čtvrtek
SPISOVÁ SKŘÍŇ SPISOVÁ SKŘÍŇ

Prodám spisovou skříň -pořízená v r. 2019 ale nepoužívaná. Dvoudveřová demontovaná skříň z ocelového plechu tloušťky 0,6 mm. Výška 1850 x šířka 900 x hloubka 400 mm, 4x police, cylindrický rozvorový zámek se dvěma klíči. Povrchová úprava práškovou barvou - korpus ..

2.500,-
Liberec
14. 8.
pátek
Rohový psací stůl v perfektním stavu Rohový psací stůl v perfektním stavu

Prodám rohový psací stůl v perfektním stavu. Důvod prodeje: přestavba pokoje na dětský pokoj. Rozměry • Šířka: 157 cm • Výška: 74 cm • Hloubka: 138 cm • Další údaje k designu: uzamykatelná zásuvka a výklopné dvířka • Počet dvířek: 1 • Počet ..

2.200,-
Bohumín
16. 7.
čtvrtek
Naléhavá žádost o půjčku Naléhavá žádost o půjčku

Potřebujete naléhavou půjčku k vyřešení vašeho finančního problému? Poskytujeme obchodní půjčky, soukromé půjčky, půjčky na bydlení, výplaty do výplaty, manželské půjčky, studentské půjčky, půjčky na auta, bankovní půjčky a půjčky na splácení faktur. Nabízíme ..

Cena nerozhoduje
Praha
28. 4.
úterý
Foto není k dispozici Moderní kancelářský nábytek

Nabízím pěkný a moderní kancelářský nábytek pro 30-35 pracovních míst. Fotografie s rozměry a počty kusů zašlu na požádání. Cena dohodou.

Cenu nabídněte
Olomouc
14.12.
sobota
Psací stůl Psací stůl

Prodáme psací stůl Kuba ze Sconta. Je v dobrém stavu, velmi pevný. V jednom místě odloupnutý dekór (viz foto) a jedno madlo s dírkou (výrobní chyba). Odvoz vlastní.

Cena dohodou
Nový Jičín

Stránka: 1

Kancelářský nábytek

V této inzertní rubrice naleznete inzeráty s tématikou Kancelářský nábytek.
Pro změnu inzertní rubriky z Kancelářský nábytek na jiné téma inzerce, klikněte v menu na zvolenou rubriku a vypíší se vám vybrané inzeráty.


© Inzerce.net - internetová inzerce, bazar kancelářského nábytku
Nápověda - Podmínky - RSS